Pursaklar Belediyesi

Gümüşoluk İlköğretim Okulu'nda Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan halı saha da öğrencilerle buluşan Başkan Ertuğrul Çetin, ''Öğrencilerimizin sağlıklı ortamda spor yapmalarına olanak sağlıyoruz. Keyifli vakit geçirmelerini diliyorum'' dedi.

Başkan Ertuğrul Çetin Pursaklar’ı Seviyorum Çevremi Temiz Tutuyorum Projesini imzaladı.

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası Dağıtım Törenine katıldık. Beyaz Bayrak alan okullarımızı tebrik ediyorum.

Kırgızistan Türkiye Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Başkent Platformu Genel Başkanı Sayın Mustafa KURT beyefendiye ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.

Başkan Ertuğrul Çetin, Saray Şehit Ali Aktaş Caddesinde Qule Lounge Cafe' nin açılışını gerçekleştirdi.

Eski Başbakan Yardımcımız Ankara Milletvekilimiz Sayın Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YILDIZ beyefendilerin şahitliği ile Esra ve Sadık çiftinin nikahlarını kıydık. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Başkan Ertuğrul Çetin. esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle iç içe olamaya devam ediyor.

Başkan Ertuğrul Çetin, Niğde Halının Aşure programına katıldı

Yargıtay Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Yargıtay Başkan Yardımcısı Sayın Abdülhalit YILDIZ, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet AKARCA, Yargıtay Üyesi Sayın Ali Selman ERKUŞ, HSK 1.Daire Üyesi Yaşar ŞİMŞEK, Yüzme Federasyon Başkanı Sayın Erkan YALÇIN ve Altındağ Belediye Başkanı Sayın Asım BALCI 'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

Eylül Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik.

Halk Meclisi Mahalle Buluşmasını Saray Fatih Mahallerimizde hemşehrilerimizin huzurunda gerçekleştirdik. Belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek mahalle sakinlerimizin taleplerini dinledik. İlçemizi birlikte yöneteceğiz.

Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendiye hediye ettiğimiz Ankara Kedisi #4EkimHayvanlarıKorumaGününün Türkiye’deki simgesi oldu.

Kısıtlı imkanlarımızla asfalt serim, yama ve kilitli parke taşı döşeme seferberliği ilanı ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin, okullarımızın, mahalle ve sokaklarımızın yollarını yapmaya devam ediyor. Başkan Ertuğrul Çetin yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek denetimlerde bulundu.

Başkan Ertuğrul Çetin, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız'ı makamında ağırladı

Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan, Başkan Ertuğrul Çetin'e ziyarette bulundu.

Başkan Ertuğrul Çetin, hemşehrilerimize istihdam alanı açmak için ilçemiz de yatırım yapan İş adamlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Fuarın son gününde Milletvekilleri ve Belediye Başkanları Ankara Kedisi stantımızı ziyaret etti.

Başkan Ertuğrul Çetin, Sirkeli'de hemşehrilerimizle buluşarak hasbihal etti.

Belediye Başkanımız Ertuğrul Çetin ve Pursaklar Kaymakamı Mehmet Yıldız, Devlet Hastanesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek özveri ile çalışan personellerimizi tebrik etti.

Başkan Ertuğrul Çetin, Yavuz Bulvarı'nda Tosya Birlik Market'in açılışını gerçekleştirdi.