Pursaklar Belediyesi

27 Mayıs 2024 Pazartesi

Pursaklar’ın Parkları Bakımda

Pursaklar Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yeşil alan ve parklarda bulunan oyun grupları ve spor aletlerinin, bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.


Pursaklar Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yeşil alan ve parklarda bulunan oyun grupları ve spor aletlerinin, bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.
 
Pursaklar Belediyesi, sıcak yaz günlerinde vatandaşların yoğun olarak gittiği parkların, dinlenme alanlarının, oyun gruplarının ve spor aletlerinin bakımına azami derecede özen gösteriyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kullanıma uygun olmayan, bank ve çardakların tamir işleri yapılırken, tahrip olan oyun gruplarının ve spor aletlerinin bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor.
 

‘‘Hemşehrilerimizin park ve bahçelerimizde rahat hareket edebilmeleri, daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için genel bakım çalışmaları yapıyoruz’’
7'den 70'e her yaş grubunun güzel vakit geçirebileceği şekilde düzenledikleri parklardan vatandaşların daha verimli yararlanabilmeleri amacıyla periyodik olarak bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Hemşehrilerimizin park ve bahçelerimizde rahat hareket edebilmeleri, daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için genel bakım çalışmaları yapıyoruz. Kamelyalar, banklar ve oyun gruplarımızı tamir ediyor veya yenilerini takıyoruz. Ailelerin huzurla dinlenme alanında vakit geçirme fırsatı sunarken, çocuklarının oyun alanlarında sağlıklı ve güvenli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Belediye olarak vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alarak, Pursaklar genelinde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.