Pursaklar Belediyesi

Türkiye'nin tebessüm şehri

06 Kasım 2017 Pazartesi

Pursaklar’da 14 bin metre daha imar yolu açıldı

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ekim ayı içerisinde başladığı birçok çalışmayı tamamlayıp 14 km daha imar yolu çalışması yaptı.


Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ekim ayı içerisinde başladığı birçok çalışmayı tamamlayıp 14 km daha imar yolu çalışması yaptı.
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sonbaharda çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamladı. Yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını hızlandıran ekipler, ekim ayı içerisinde 13 bin 900 metre imar yolu çalışması yapıp 29 sokağın asfalt ve yama çalışmalarını tamamladı. Sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra alt yapı ve imar çalışmalarıyla da takdir toplayan Pursaklar Belediyesi, Sirkeli bölgesinde yeni imar yolu yapımına ve mevcut imar yollarının düzenleme çalışmalarına kasım ayında da devam ediyor. Hızla büyüyen ilçenin altyapısında titiz çalışmalar yapan belediye ekipleri, Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli genelindeki yol, kaldırım ve asfalt yama işlerini sürdürüyor. İlçe genelindeki alt yapı çalışmalarında yağış ve soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdüren Pursaklar Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde gece gündüz mesai yaparak hizmete devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü açıkladığı ekim ayı raporunda 13 bin 900 metre imar yolu çalışması yaptıklarını, 29 sokakta 2 bin ton asfalt çalışması yaptıklarını kaydetti. Park ve bahçelerin bakım onarımlarının yanı sıra çok sayıda kamu kurum ve kuruluşlarının da ihtiyaçlarını karşılayan Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor.