Pursaklar Belediyesi

03 Haziran 2024 Pazartesi

Pursaklar Belediyesi’nden Evlere Ücretsiz Temizlik

Pursaklar Belediyesi tarafından, yaşlı, bakıma muhtaç ve özel gereksinimli vatandaşlara yönelik olarak ücretsiz ev temizliği hizmeti verilmeye devam ediyor.


Pursaklar Belediyesi tarafından, yaşlı, bakıma muhtaç ve özel gereksinimli vatandaşlara yönelik olarak ücretsiz ev temizliği hizmeti verilmeye devam ediyor.
 
Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ederek her an vatandaşların yanında olan Pursaklar Belediyesi, özel gereksinimli, yaşlı ve bakıma muhtaç olan vatandaşların yaşamlarını, temiz ve hijyenik ortamlarda sürdürebilmeleri için ücretsiz temizlik hizmeti vermeye devam ediyor.
 

‘‘Yaşlılarımızın, özel gereksinimli kardeşlerimizin ve bakıma muhtaç hemşehrilerimizin her an yanlarında olmaya ve onlara her an destek olmaya devam edeceğiz’’
Özel gereksinimli, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek adına yoğun mesai harcadıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Vatandaşlarımızın hayat kalitelerini yükseltmek adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda hareket ederek ev temizliği yapma konusunda sıkıntı yaşayan özel gerekisinimli, yaşlı ve bakıma muhtaç olan hemşehrilerimizin evlerini ziyaret ederek, ücretsiz temizlik hizmeti veriyoruz. Bizim için en önemli nokta 7’den 70’e her bir vatandaşımızın huzur ve mutluluk içinde hayatlarını idame ettirmeleridir. Bu anlayışla hareket ederek yaşlılarımızın, özel gereksinimli kardeşlerimizin ve bakıma muhtaç hemşehrilerimizin her an yanlarında olmaya ve onlara her an destek olmaya devam edeceğiz’’ dedi.
 
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri, belediyeye başvuran yaşlı ve bakıma muhtaç ve özel gereksinimli vatandaşların, berber bakımından ev temizliğine kadar birçok hizmetle, ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılamaya devam edeceğini bildirdi.