Pursaklar Belediyesi

09 Nisan 2024 Salı

Pursaklar Belediyesi’nde Yeni Dönemin İlk Meclis Toplantısı

Pursaklar Belediyesi’nde yeni dönemin ilk olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin başkanlığında yapıldı.


Pursaklar Belediyesi’nde yeni dönemin ilk olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin başkanlığında yapıldı.
 
Pursaklar’da 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde büyük bir oy farkı ile göreve seçilen mevcut Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin başkanlığında yeni dönemin ilk meclis toplantısı saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
 

‘‘Meclis üyelerimize katılımları için teşekkür ediyor, yeni dönem çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum’’
5 yıl boyunca ilçeye hizmet edecek meclis üyeleri ile ilk meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Ramazan Bayramı öncesinde tüm meclis üyelerimizle bayramlaştık. Meclis üyelerimize katılımları için teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün de, yarın da vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerimize, projelerimize ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Yeni dönemde ilçemiz için önemli kararların alınacağı ve yatırımların önünün açılacağı meclis toplantılarımızda alacağımız kararların hayırlar getirmesini diliyorum’’ dedi.
 
Başkan Ertuğrul Çetin’in Pursaklar Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda yaptığı konuşmanın ardından divan üyeleri, Meclis Başkanvekili, Grup Başkanvekili, meclis kâtip üyeleri, komisyonu üyelerinin seçimi yapıldı.