Pursaklar Belediyesi

Türkiye'nin tebessüm şehri

19 Şubat 2019 Salı

Karadenizlilerden Cumhur İttifakına destek

Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenen 4. Karadenizliler Gecesinde Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki ve AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Yılmaz’a destek çıktı.


Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenen 4. Karadenizliler Gecesinde Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki ve AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Yılmaz’a destek çıktı.
Trabzon Of Güresen Derneği tarafından düzenlenen 4. Karadenizliler Buluşma Gecesi Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşti. Dernek üyeleri Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz’a destek açıklaması yaptı. Programa Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık, Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, MHP Pursaklar İlçe Başkanı Gökhan Balcı, Of Güresen Dernek Başkanı Mehmet Saroğlu ve çok ayıda kişi katıldı. Gecede konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 15 yıl boyunca yapılan hizmetlerden örnekler vererek “Hep birlikte hem Pursaklar’ı ilçe hem de tebessüm şehri yaptık. İnanıyorum ki bundan sonra da bu projelerimiz daha da zenginleştirilerek devam edecektir” dedi.

Özgün projeleri hayata geçirdi
Pursaklar’da “Hoş Geldin Küçük Hemşehrim, Nezaket Okulu, Dede Torun Evi, Dedeler ve Neneler 2. Bahar Yürüyüşü, Kitaplar Devletten Kırtasiyeler Belediyeden” gibi onlarca özgün projeye imza attıklarını belirten Başkan Çetin “31 Mart’ta da inşallah Cumhur İttifakımızın adayları değerli kardeşim Ayhan Yılmaz ve Mehmet Özhaseki Başkanımız yeni bir destan yazarak, millete hizmet yarışında bayrağı daha da yukarıya taşıyacaktır” diye konuştu. AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz da 2004’ten beri yaptığı hizmetlerle Pursaklar’a çağ atlatan Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür ederek 31 Mart seçimleri için dua ve istedi. Trabzon Of Güresen Dernek Başkanı Mehmet Saroğlu da yaptığı açıklamada “Bizler Cumhur İttifakımızın adaylarının yanındayız. İnşallah 31 Mart’ta kararımız Cumhur İttifakımızın adaylarından yana olacaktır. Hepsine başarılar diliyoruz” dedi. Program plaket takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.