Pursaklar Belediyesi

Türkiye'nin tebessüm şehri

07 Mart 2019 Perşembe

Başkan Çetin: 15 yıl gece gündüz Pursaklar’a hizmet ettik

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleşen Seçim İrtibat Bürosu açılışında hemşerilerine hitap eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “15 yıl boyunca gece gündüz demeden hep birlikte Pursaklar’a hizmet ettik ve Pursaklar’ı ilçe yaptık” dedi.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleşen Seçim İrtibat Bürosu açılışında hemşerilerine hitap eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “15 yıl boyunca gece gündüz demeden hep birlikte Pursaklar’a hizmet ettik ve Pursaklar’ı ilçe yaptık” dedi.
Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz’ın Merkez Mahallesindeki Seçim İrtibat Bürosu açılışına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, AK Parti ve MHP Pursaklar İlçe Başkanlarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı. Açılış öncesi alanda toplanan hemşerilerine hitap eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “15 yıl boyunca gece gündüz demeden hep birlikte Pursaklar’a hizmet ettik ve Pursaklar’ı ilçe yaptık” dedi. Pursaklar’da bütün ihtiyaçların karşılandığını belirten Başkan Çetin, “Dede Torun Evlerinden Nezaket Okullarına, Devlet Hastanesinden Yüzme Havuzuna, Ağız Diş Sağlığı Polikliniğinden parklara, halı sahalara, kapalı pazarlara kadar aklınıza ne gelirse hepsini ilçemizde yaptık ve tamamladık” diye konuştu. Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz’a destek isteyen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Ayhan Yılmaz kardeşimle geçmişte beraber çalıştık, aynı yerde komşuluk ettik. İnşallah bu bayrağı daha da yukarı taşımak için güzel işler yapacaktır. 31 Mart’ta Pursaklar’dan yeni bir destan yazmak için sizlerin duasını ve teveccühünü bekliyoruz. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

Yılmaz: “Pursaklar’a metroyu getireceğiz”
2004’ten önce her gün birer saat suyun aktığı bölgede şimdi 24 saat suyun aktığı, doğalgaz hizmetinin olduğu bir ilçe haline gelen Pursaklar’a Havalimanı metrosunu getireceklerini söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz “Mehmet Özhaseki Başkanımız ile el ele verip ilçemize daha fazla hizmet kazandıracağız, metromuzu getireceğiz” dedi. Hem AK Parti hem de MHP teşkilatı ile gece gündüz sahada olduklarını kaydeden Ayhan Yılmaz, “Açmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyoruz. Rabbimin takdiri, sizlerin teveccühü ile ilçemize daha fazla hizmet getireceğiz” şeklinde konuştu.