Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi Pursaklar Belediyesi
1 2 3 4 5 6
İlan ve Duyurular: Kamu Alacaklarının Ödenmesine Yönelik Duyuru || Ödüllü Kitap Okuma Yarışması Şartnamesi || Askı Sürecindeki İmar Planları: Karaköy 85 Parsel Uyg. İm. Pln. Değ. ||
Suriyeli Bana, Başkan Çetin’i ziyaret etti
Twitter’daki hesabından Halep’teki katliamları dünyaya duyurarak yardım çağrısında bulunan Suriyeli Bana Alabed annesi ve babası ile birlikte Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti.
Nezaket Okullarında trafik eğitimi
Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencileri “Meslekleri tanıyalım” dersinde trafik kuralarını öğrendi.
Pursaklar’da fen işleri yoğun çalışıyor
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ocak ayında çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı. İlçe genelindeki yeni yol yapımı ve kaldırım çalışması hızlandı.
Tekvando turnuvasında Pursaklar 2 altın madalya kazandı
4. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’na 3 sporcu ile katılan Pursaklar Belediyespor Kulübü 2 altın madalya kazandı.
Pursaklar’da 14 Şubat’ta 14 nikâh
Pursaklar Belediyesi Evlendirme Memurluğu’na başvuran 14 çiftin nikâhı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kıyıldı. Günler öncesinden randevu alıp, nikâh işlemlerini tamamlayan çiftler, Evlendirme Memurluğu'nda ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştirdi.
Tüm Haberler
Belediyemize ait tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz
Hizmetlerimiz
Tesislerimiz

Kurumsal
Pursaklar
Hızlı Erişim
İletişim
© Tüm Hakları Saklıdır www.pursaklar.bel.tr Basın Yayın Müdürlüğü